HAKKIMIZDA
Monoray Vinç Sistemleri, olarak vinç ve ekipmanları konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmakla gurur duymaktayız.

Elektrikli monoray gezer vinçleri, diğer endüstriyel kaldırma ekipmanlarına göre daha uygulaması ve kullanımı daha ekonomiktir.

Ayrıca diğer sistemlere göre daha güvenli olması üretim, kurulum ve bakım uygulamalarında daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

Vinçlerimiz 6 ve 9 metre sabit kaldırma yüksekliklerine sahip oldukları gibi, müşteri arzu etmesi halinde istenilen yükseklikte ayarlanabilmektedir.

4 ve 6 hareketli vinç çeşitlerimiz konik rotorlu ve mekanik frenli olup uluslararası mühendislik standartlarına göre üretilmiş ve belgelendirilmiştir. 4 hareket; aşağı-yukarı-sağa-sola hareketleridir. 6 hareket; aşağı-yukarı-sağa-sola-ileri-geri hareketleridir.

Monoray Vinç Sistemleri, olarak satış sonrası garanti, servis ve bakım konularında uzman ekibimizle hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli değerlerimizdendir.Hizmet Verdigimiz Ürünler,

Portal vinçler, Çift Kiriş Vinçler, Tek kiriş Vinçler, Pergel Vinçler, Arabalı Vinçler, vinç arabaları, vinç kancaları, Vinç köprü başlıkları, köprü vinçler , Monoray vinçler,Zincirli vinçler, Caraskal ,halatlı vinçler,Vinç kurulumu.
HİZMETLERİMİZ
DEMİR SAC KESİM SANAYİ
DEMİR ÇELİK SANAYİ
METAL SANAYİ
AMBAR VE DEPOLARDA
OTOMOTİVDE
KALIP VE BETON SANAYİ
MERMER SANAYİ
ENDÜSTRİ SANAYİ
GENEL SANAYİ